Volkswagen Golf IV: Het licht van de draai knoppen van de verwarming doen het niet

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9 tdi

Het licht van alle drie de draai knoppen van de verwarming doen het niet. Maar het licht van het airco knopje en dat andere knopje waar je de lucht mee uit de auto of van buiten zuigt doen het wel

iemand hier ervaring mee

alvast bedankt

Geplaatst door

nick194

360 km

al 16 jaar lid

Reacties

Kun je niet de knop naar voren er gewoon aftrekken ? weet effe niet meer bij golf 4, maar bij de 3 kun je die er gewoon aftrekken. geen gereedschap nodig. in de as zit dan een steeklampje 1,2 watt.

succes

Tomramakers

2.155 km

je heb gelijk je kan die knoppen er gewoon uit trekken. maar hoe krijg je de lampje er uit die zit muurvast

nick194Topicstarter

360 km

Ik doe dit meestal met een stukje draadhuls, dus dat wat om een telefoon kabel zit, pas precies over het lampje.
Anders voorzichtig met een punt tang.

Audidriver73

24.110 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.