Volkswagen Caddy Sdi: knipperen gloeilampje

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997

Wij hebben staan een Caddy Sdi 1997? waarvan het gloeilampje knippert maar zodra je de rem intrapt is het knipperren over.
Na ongeveer 3 min begint het weer te knippen.
Wij hebben reeds de temperatuurzender vervangen (4 polig)

Geplaatst door

Sido_Schat

755 km

al 24 jaar lid

Reacties

Je moet even kijken of er een lampje stuk is.Geeft dit aan via het voorgloeilampje bij de Golf 4

Siem Bijman

52.890 km

Is waarschijnlij iets aan de hand met je remlichten

manx

425 km

Misschien is de remlichtschakelaar kapot. Die is waarschijnlijk net als bij andere Tdi's dubbel uitgevoerd, een schakelaar is in rust open (remlichten) en de andere gesloten. Zijn de 2 signalen naar het regelapparaat niet tegenover gesteld aan elkaar herkent hij een fout, wordt de rem ingetrapt dan is de fout even weg.

Rick9756

595 km

de computer ff laten resetten wil ook wel helpen de caddy bij ons op de zaak had hetzelfde probleem gereset en over was het euvel

Antera

25 km

Moet je de stekker op het rem pendaal maar eens controleren heb ik namelijk ook al twee keer gehad bij mijn caddy na dat ik er extra kabels had ingelegd voor mijn audio, ik heb de stekkers er toen opnieuw op geklikt en toen was het goed als je de computer reset komt het toch weer terug.

VW Caddy

5 km

Het probleem is de afstelling van de beide schakelaars op

het rempedaal als de 1 inschakelt moet de ander uitschakelen

Mart7352

60 km

let bij montage van nieuwe schakelaar op de juiste inbouwstand ,

goed aandrukken en ongeveer kwartslag draaien waardoor schakelaar inwendig gearreteerd word.

janh5107

4.480 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Caddy of stel zelf een nieuwe vraag.