auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volkswagen Polo: Lampje remvoering slijtage brandt

Bouwjaar: 2002, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.2 12 V

Maar dat doet het niet constant, bv. bij het starten wel en 10 km verder op, bij opnieuw starten blijft deze uit. En dat doet de polo nu 2 dagen zo, en de remblokken hebben er amper 20.000 opzitten.
Kan het ook wat anders zijn ?

Geplaatst door

Ronald. T +0

al 17 jaar lid

Reacties

hoe is het remvloeistof niveau

poppekast +0
badge

15 jaar

Daar dacht ik ook al aan, maar er zit voldoende remvloeistof in het reservoir.

Ronald. T +0

15 jaar

De stekkerverbinding met contact spray ingespoten,maar het begint wel op een slecht contact te lijken.( gebruik de ruitenwisser sproeier en het lampje springt aan ! )

Ronald. T +0

15 jaar

Het zit hem in de bedrading of instrumentenpaneel.
Bedrading door meten tot het instrumentenaneel op onderbreking.
Evtueel instrumentenpaneel remblokcontrole uitcoderen.

Benny Vee +0
badge

15 jaar

Wat bedoel je met uit coderen ? Soms uitschakelen van de remblokken test, zou wel mooi wezen want dit lampje gaat branden op elk willig keurig moment.

Ronald. T +0

15 jaar

Je zou het kunnen proberen.
Uitcoderen instrumentenpaneel moet met een testkast gebeuren.

Benny Vee +0
badge

15 jaar

Zou het ook aan dit stukje " vakwerk " kunnen liggen...


[url=http://img406.imageshack.us/i/012esw.jpg...][img]http://img406.imageshack.us/img406/240/0...[/img][/url]

Ronald. T +0

15 jaar

Ik denk dat er ergens een draadje sluiting maakt tegen massa............en dat zou mij niet verbazen als ik dit zo zie.

mvg,
Hans.

Hans4040 +1600
badge vip badge

15 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.