Volkswagen Golf IV: Metalen pin raamslinger afgebroken

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.4 16V

Hallo,

De raamslinger aan de bestuurderskant van mijn Golf 4 is afgebroken. Specifieker: De metalen pin waaraan de plastic raamslinger bevestigd zat is (door metaalmoeheid?) afgebroken.
Nu heb ik al een uitgebreide handleiding gevonden voor het verwijderen van het deurpaneel, alleen ben ik nog op zoek naar het juiste onderdeel! Ik kan geen handleiding vinden met de juiste benaming en ook de onderdelenlijsten van de grote webwinkels bieden geen uitkomst. Zou iemand mij hierover kunnen adviseren? Mocht het te onduidelijk zijn kan ik nog een foto toevoegen. Alvast bedankt!

Groet,

Julian

Geplaatst door

Julian87

110 km

al 12 jaar lid

Reacties

Het onderdeel heet raammechanisme.

Gr. paul

P. Kelder

99.170 km

Dat was ik inderdaad al tegengekomen. Hoopte eigenlijk dat ik niet het gehele mechanisme zou moeten vervangen (gezien de kosten en uren die daarbij komen kijken). Bedankt voor de info!

Julian87Topicstarter

110 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.