Volkswagen Touareg: Motor maakt bijgeluid

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.5 5cil.

Metaalachtig bijgeluid waar te nemen zowel stationair als op toeren. Trekken,rijden en schakelen gaat goed,motor loopt ook rond.
Automaat reeds gedemonteerd.vliegwielplaat is heel. Distributiedeksel gedemonteerd hier lijkt alles er goed uit te zien.
Waterpomp gedemonteerd,geen speling of lager problemen waargenomen. Gedeelde span-tandwiel,stuurbekr.pomp en dynamo gedemonteerd
ook deze zijn in orde. HEEFT IEMAND EEN IDEE ?? MIJN TOVERDOOS RAAKT EEN BEETJE LEEG!!

Geplaatst door

arjobalder

60 km

al 19 jaar lid

Reacties

ik heb een keer een gehad met vloeistof slag door een kapotte turbo was krukaslager en krukasbouten afgebroken en gewoon goed draaien met bij geluid

brunello

570 km

Hallo, meet eens de compressie van alle cilinders, al meerdere keren meegemaakt dat de "coating laag" die op de cilnderwand zit ,weg gevreten was bij een cilinder. Dan heb je duidelijk compressie verlies op die cilinder. En metaalachtige geluiden zowel stationair als op toeren. Groet Jan227

Jan227

4.995 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Touareg of stel zelf een nieuwe vraag.