Volkswagen POLO 2014: Onregelmatige koude start

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2014, Brandstof: Diesel, Transmissie: Handgeschakeld

Beste Forumleden,

Ik heb een volkswagen polo 1.4 tdi 2014, echter ondervind ik de laatste tijd het probleem, als de motor koud is en ik start de auto dan lijkt het alsof de motor wilt afslaan. De motor trilt hevig voor zon halve minuut zoiets. Ik heb m naar 2 garages gebracht konden niks vinden... werd me eerst verteld verstuivers daarna EGR klep maar de 2e garage vertelde me dat deze allemaal gecheckt waren en hier geen rare dingen uit kwamen, ook gaf de auto geen foutmeldingen.. bij het uitlezen.

Het probleem lost zichzelf op na n minuutje zoiets dan draait de motor normaal. Zodra de auto warm is heeft de auto ook geen enkel probleem en rijd die als een zonnetje.

Hopelijk iemand die dit heeft meegemaakt of meer verstand van.

Hierbij het filmpje waar het beter te zien is.
https://youtu.be/78v3UoCXwz4

Geplaatst door

Rayan1994

60 km

al 6 jaar lid

Reacties

Het euvel zit veelal in de afdichting rond de verstuivers.

Grt. Paul
P. Kelder 99.170 km Reageer
Ik heb zojuist het filmpje geupload, als het aan de afdichting van de verstuivers ligt zou dit ook te merken zijn als de motor warm is toch? Want dit is niet het geval.
Rayan1994 Topicstarter 60 km Reageer
Is het probleem opgelost en zoja hoe? Ik zit momenteel met hetzelfde probleem.
Welk onderdeel heb je exact vervangen?
Wat waren de kosten?
Is het probleem ooit opgelost en hoe?
Ja, het bleek de brandstofpomp te zijn, na vervanging hiervan werkte die perfect. Om precies te zijn faalde de drukregelaar van de brandstofpomp
Rayan1994 Topicstarter 60 km Reageer
Oke super bedankt, ik ga er mee aan de slag!
Weet je toevallig nog waar je dat besteld hebt en hoeveel je ongeveer kwijt was?

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.