Ik heb een solardak in d auto die er voor zou zorgen dat de aanjager aan gaat/blijft als de sleutel uit het contact gaat ,zodat deze zich zelf koeld maar er gebeurd niks heb het instr.boekje al 10 x doorgelezen maar niks, moet dit ingesteld worden?????of moet dit aan de computer. heb al bij dealer geinformeerd maar die hebben geen ervaring met deze daken. wie o wie weet hier wat meer van?? of is dit gezekerd?? maar kan er geen zekering voor vinden. boven de 10 graden zou hij zelf moeten koelen maar doet gewoon helemaal niks
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.
Wie heeft dit ingebouwd? De fabriek? Dan zou je het systeem (als er iets elektronisch aanwezig is) moeten kunnen uitlezen.
Anders eens na vragen bij de fabrikant van het dak.
oldfordbuild
speed117.985 km