Hallo,
Mijn golf heeft een startprobleem bij warme motor.
Hij heeft een EN motor 1800cc 66KW, automaat, airco en geregelde katalysator.
Het is een USA golf zelf ingevoerd uit Duitsland met plakette groen 4.
De startmotor draait gewoon en bij koude motor geen problemen.
Als ik de kachel vol open zet dan start hij enigsins weer en loopt dan een minuut slecht stationair, na een een minuut loopt hij weer mooi rond.
Ook slaat de golf af in de file met warm weer.
Brandstofpomp en filter zijn vervangen en vacuumslangen zijn oké.
Wat te doen?
Groetjes Dr B.
ke jetronic kan. probleem zit dan waarschijnlijk in wat ik aangaf, brandstoftoevoer naar de pomp.
Wat ook wel eens gebeurt is dat het terugslagklepje in de pomp blijft hangen of vervuild is. (zit in de banjobout hogedrukkant pomp) krijg je bij warme motor die je afzet vaporlock in de inspuitleidingen, door het wegvallen van de druk.
Tevens injectoren checken op nadruppelen, ze moeten simpel weg direct na het afzetten van de motor potdicht zijn, ook de koudestartinjector. (kopkant inlaatmanifold, blauwe steker)
heb je de accumulator ook overgezet?? die heb je wel nodig bij dit systeem.
de pomp van een ke jetronic is degene met de hoogste druk en meeste debiet van alle vw inspuiters tot nu toe gemaakt. Met een andere pomp dan speciaal hiervoor bedoeld lopen deze motoren ook niet.
[quote=audia4]ke jetronic kan. probleem zit dan waarschijnlijk in wat ik aangaf, brandstoftoevoer naar de pomp.
Wat ook wel eens gebeurt is dat het terugslagklepje in de pomp blijft hangen of vervuild is. (zit in de banjobout hogedrukkant pomp) krijg je bij warme motor die je afzet vaporlock in de inspuitleidingen, door het wegvallen van de druk.
Tevens injectoren checken op nadruppelen, ze moeten simpel weg direct na het afzetten van de motor potdicht zijn, ook de koudestartinjector. (kopkant inlaatmanifold, blauwe steker)
heb je de accumulator ook overgezet?? die heb je wel nodig bij dit systeem.
de pomp van een ke jetronic is degene met de hoogste druk en meeste debiet van alle vw inspuiters tot nu toe gemaakt. Met een andere pomp dan speciaal hiervoor bedoeld lopen deze motoren ook niet.[/quote]
Hi,
Als eerste de banjo bout bij de pomp losgehaald en voorzichtig getest met het blaaspistool, is oké.
Vervolgens de koudestart injector gecontroleerd op lekkage, is ook goed.
Verstuivers eruit getrokken en deze druppelen ook niet na, ze zien er bijzonder goed uit nog.
Kleur van de bougies is ook netjes grijs, luchtfilter en alles wat erbij zit nagekeken, alles netjes en niet vervuild.
Nog steeds slecht starten bij warme motor, geen zwarte rookpluim te zien.....
Vraag: met welke voeler weet de inspuitpomp dat de motor op temperatuur is en waar zit deze?
We gaan door!
[url=http://img193.imageshack.us/i/golf2001.j...][img]http://img193.imageshack.us/img193/2500/...[/img][/url]
Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url]
Voortgang K.T golf........
Opvoerpomp was nieuw maar imitatie vervangen door originele.....geen resultaat.
Tijds temperatuur schakelaar vervangen......geen resultaat.
Brandstofpomp vervangen nieuwe bosch pomp......nog steeds hetzelfde.
Ondertussen 300,- verder!
Gek wordt ik ervan......
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 2 of stel zelf een nieuwe vraag.
wat voor inspuitsysteem zit er op??? Het is voor nederlandse begrippen een motorcode die niet bekend is.
ik verwacht dat er een temperatuursonde stuk is.
audia4build
speed28.170 km