Hallo,
Het betreft een Volkswagen transporter 2.5 TDI waarvan de motor niet aanslaat. Met een minimale hoeveelheid startpilot in de inlaatslang start de motor onmiddelijk en rijdt dan prima.
Reeds vervangen: relais 109
gloeibougies
klepje op het brandstoffilter
brandstoffilter
Signaal op inspuit-beginklep gecontroleerd, maar slaat niet aan zonder startpilot. Bij uitlezen geen storingscode.
Wie kan mij helpen? Bedankt, Jan
thijs heeft volgens mij gelijk of een temp voeler. maar kijk pomp timing even bij dealer na is 5 min werk mot vas test kast
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Transporter of stel zelf een nieuwe vraag.
Jan, ik denk dat je pomptiming verkeerd staat. Goed genoeg om te rijden maar te veel afwijkend om aan te slaan. Laat deze eens controleren met de computer bij je garage.
Succes, Thijs
Thijs11395build
speed3.050 km