Hey,
Ik ben in het bezit van een Golf 1 van 1983 met een 1100cc motor : code GG. Sinds enkele maanden zijn de problemen begonnen. Aanslaan doet ie niet zo lekker meer maar krijg hem toch aan de praat. Stationair draait ie redelijk goed toch hoor je dat ie sputtert. Echte problemen komen eens je aan het rijden bent. Eens je rijdt gaat alles goed tot je de choke geleidelijk aan moet afzetten. Stationair blijft hij meestel draaien, maar als je ermee optrekt valt hij plots dood, koppeling intrappen blijft hij draaien. Dus het is vooral bij gas geven dat hij dood valt. Wacht ik dan 5 tot 10 minuutjes start ie normaal terug. 5 minuutjes rijden heb ik weer hetzelfde probleem, soms kan ik iets langer rijden. Is al vervangen: carburator, contactpunten, bougies, bougiekabels, voetpakking carburator, condensator, brandstoffilter, benzinepomp. Ga nu binnenkort ook de benzineleiding richting tank eens doorblazen,wie weet !? :-) Weet iemand het probleem of kan iemand me helpen !
Alvast bedankt!
Grtz Andy.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 1 of stel zelf een nieuwe vraag.
Dus als ik het goed begrijp kun je met de auto rijden tot dat hij warm is en dan slaat hij af en kun je hem pas starten na 10 minuten ongeveer ?
Heb je al eens naar de hall gever gekeken in de ontsteking ? Waarschijnlijk vonkt hij niet meer op het moment dat hij niet meer aan wilt slaan, controleer dit eerst maar eens.
Even een bougie meenemen, en als hij afslaat trek je een bougie kabel eraf, steek de bougie erin en leg deze op de motor ( bougie moet massa maken ) en laat iemand de auto starten, als hij niet vonkt > ontstekings probleem, vonkt hij wel ? Spuit dan eens wat start-pilot of remreiniger de inlaat in, loopt hij dan wel, of even > brandstof probleem..
Gr Stefan