Volkswagen Golf: storingscode golf

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0 85Kw

Het storingslampje van deze golf gaat na het resetten een paar dagen later weer branden. Auto rijd verder goed.
De storings code is 16556 P0172 035 Cil.-rij 1 brandstofberekeningssysteem
systeem te rijk
Heeft iemand een idee in welke richting de regeleenheid een fout ziet?
Alvast bedank voor het meedenken.

Geplaatst door

Hansvandorp

2.235 km

al 22 jaar lid

Reacties

Als deze storing voorkomt is dit meestal zo dat er een probleem in de luchtmassameter of in de lambdasonde zit.

ronaldjanssen

70 km

inderdaad,ook valse lucht via scheurtje in aanzuigbuis is nog optie, of gewoon een softwareupdate

Willy12187

240 km

Komt bij Skoda Octavia 2.0 85kW ook voor zonder aanwijsbare reden. Komt voor bij sotwareversie 03. Bij V.05 is het opgelost. Betreffende regelapparaatnummer is 06A 906 018 FH. Dealers moeten dan 'gewoon' het regelapparaat vervangen, heb ik gehoord. Wat is het nummer van dit regelapparaat?

Als je het probleem niet wegkrijgt, kan ik wellicht V.05 erin zetten voor je.

Groet,

Guido Priemus

Guido Priemus

1.265 km

Vandaag de auto weer gezien, lampje weer aan maar nu met code 17536 P1128
Onze tester geeft nu aan dat het systeem te arm is. Lijkt mij dat er in de afregeling iets niet goed gaat. Welke richting denken jullie.

groeten Hans

HansvandorpTopicstarter

2.235 km

Voor 90% de luchtmassameter.

hofman

6.025 km

Oplossing

is 100% de lmm

touaregspecialist

210 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.