👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
WEET IEMAND WARROM BIJ T5 DAT PROBLEEM IS ,IK MEET WEEL EEN STROOM VAN 0.5A ALS VERBRUIK, IS DAT VEEL?
Ja, dat is veel te veel. Meten is weten. Denk aan radio die ingeschakeld blijft, interieurverlichting, verlichting dashboardkastje, verlichting laadruimte, carkit, enz. enz.
Gr.
Paul
Bedankt Paul, deze klant heeft een radio/navigatie en deze staat weel uit maar deze vraagt weel een stroom van 0.5A.
19 jaar
Zal de radio/navigatie wel lekker warm blijven, zijn de constant plus en geschakelde plus niet omgekeerd??
Vorige week had ik een Le**nco radio waar de geschakelde en de constante plus in de iso stekker niet op de standaard plek zitten.
Gr.
Paul
koop een goeie radio!!!!!!!!!!!!!!! ( om te beginnen )
19 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Transporter of stel zelf een nieuwe vraag.
Ik weet niet wat voor systeem VW nu gebruikt, maar bij de oudere modellen is het zo dat je de constante en geschakelde plus van een standaard ISO-blok moet omwisselen.
19 jaar