Volkswagen Passat: technische schema's

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2006, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9 TDI

Een paar vraagjes:
1. Ik ben op zoek naar technische lectuur (schema's) van mijn auto. Voorheen had ik altijd 'de vraagbaak'. Bestaat iets soort gelijks?
2. Ik wil zelf digitaal mijn auto, via een stekker, op een laptop kunnen uitlezen. Welke stekker is goed?

Kan iemand mij tips geven?
Bij voorbaat dank.

Wim

Geplaatst door

wnieb

485 km

al 16 jaar lid

Reacties

kijk eens op deze site http://volkswagen.msk.ru/

je moet links ff zoeken naar waar je wilt zoeken en dan moet je ff naar beneden scrollen voor de engelse uitleg met schema's
heb daar al veel elec.schema's ed weg gehaald.

voor het uitlezen heb je vag-com als software nodig en een een interface met obd2 ff googlen en dan vind je genoeg,voor een paar tientje
heb je al een setje waar je je auto mee kunt uitlezen.

marcie73

235 km

Het kan zijn dat de goedkoopste optie van VCDS (VCDS-Light met een KKL-interface) niet meer werkt op deze auto.
Deze kan wel eens een Can-bus interface nodig hebben en dan heb je de complete versie van VCDS nodig.
Zie: www.Ross-tech.com

oldford

117.985 km

Olossingen zijn aangedragen. Bedankt.

wniebTopicstarter

485 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.