hallo heren.
kan een trekhaak onder betreffende golf gemonteerd worden
zonder aanmelden in de computer.???
of kan dit wel met de 7 polig en niet met de 13 polige ???
Is inderdaad mogelijk dat ze een stekker tussen de achterlicht units en de gewone verlichting zetten.
Maar moet je dan geen schakelaars aanpassing? bijvoorbeeld bij een 3b passat moet je de alarmlicht schakelaar dan vervangen omdat het orginele schakelaartje bedoelt is voor 4x 21w ipv 6x met aanhanger.
Een handelaar is geen monteur en wil gewoon graag verkopen.
Als het niet wil zit jij met de gebakken peren.
Gewoon een belletje naar de dealer in de buurt en je weet het.
[quote=Heeren Auto]Is inderdaad mogelijk dat ze een stekker tussen de achterlicht units en de gewone verlichting zetten.
Maar moet je dan geen schakelaars aanpassing? bijvoorbeeld bij een 3b passat moet je de alarmlicht schakelaar dan vervangen omdat het orginele schakelaartje bedoelt is voor 4x 21w ipv 6x met aanhanger.[/quote]
heb ik nog nooit van gehoord staat dat ergens beschreven in elsa oid
zal gewoon orgineel bestellen of iets wat erop lijkt anders krijg je geheid foutmeldingen omdat je boordnetregelapparaat dan in de stres schiet omdat er ineens zes achterlichtlampjes branden in plaats van vier
kijk eens op deze site http://www.brink.eu/?lid=2&tid=2 deze setjes zijn ook goed
http://www.ecs-electronics.nl/main.php?t...
dit is de site die ik eigenlijk zocht lees de handleiding eens door dit is de manier en
als dat setje wat je aangeboden kreeg werkt laat t dan ff weten
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf of stel zelf een nieuwe vraag.
Deze modellen zijn allemaal met canbus. moet dus altijd aangemeld worden. bind me er niet op vast maar dit geld voor zowel 7 als 13 polig.
Heeren Autobuild
speed175 km