hoi
de turbo van mijn vento moet vervang worden ik heb een tweedehands gekocht mijn vraag is de beste manier om de oude loos te kruigen eventuel met afbeelding ?
alvast bedankt
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Vento of stel zelf een nieuwe vraag.
Slangen van luchtfilter / turbo / inlaat eraf halen, olie aan en afvoer los maken en verwijderen, downpipe los halen ( turbo > uitlaat )
Dan de turbo van het uitlaatspruitstuk af schroeven, 4 bouten, dacht dat een veel-tand ringsleutel 12 erop past, deze bouten kunnen goed vast zitten..
Als de boel weer gemonteerd zit, giet je in de aanvoer ( voor je deze vast zet ) wat olie in de turbo, erna de auto starten en hem een tijdje stattionair laten draaien, dus niet gelijk aan het gas liggen hengelen als hij loopt.
Succes..
Gr Stefan
stefan84
speed86.660 km