Goeiedag,
Ik heb een poos geleden een orginele VW, Votex (druppervormige) afstandsbediening gemonteerd en dit werk bijna perfect. Het enige wat niet functioneerd is de raambediening. Als ik open of dicht ingedrukt hou zouden de ramen moeten openen of sluiten. Dit doen ze wel maar een heel klein stukje. Ze zakken niet helemaal naar onderen of naar boven. Weet iemand misschien waar dit aan kan liggen?
Alvast bedankt,
M.v.g. Erik Regeling
________________________________________________________________________________________________________________________
Poos mee bezig geweest maar tijdelijk gestopt, moet er nog mee verder, gaat om eigen auto dus dat gaat niet zo snel...Zodra ik de oplossing heb horen jullie het! Alvast bedankt voor de reacties
________________________________________________________________________________________________________________________
Nr 3 op on gezet, werkt nu als een nieuwe! Bedankt voor de tip! M.v.g. Erik
Dit maakt niets uit, als ik de knop vasthoud op de ab dan doen ze het een klein stukje (open of dicht maakt niet uit) met de sleutel functioneerd het wel gewoon, en de bediening binnen werkt ook normaal. Het gaat er alleen om dat de ramen met de ab niet naar beneden of naar boven gaat wanneer ik deze ingedrukt houd. De basis positie is het in ieder geval niet.
M.v.g. Erik
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.
Werkt het wel met de sleutel in het deurslot open of dicht draaien en vasthouden?
rickybuild
speed55.545 km