auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volkswagen Golf III: VW Golf III 1.4i ABD motor uit `93 start niet...

Bouwjaar: 1993, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.4i

Wij hebben hier een Golf met wat probleempjes. Hij start namelijk niet. Startmotor, accu, verdeelkap, rotor, bougies en hall element vervangen voor nieuwe delen. De bobine is doorgemeten en geeft een waarde tussen 0.3 en 0.7 en bij de andere tussen de 4 en 15 (ohm) dat is dus gewoon gezond. Bougies vonken niet. Er zit in de auto een startonderbreker. Volgens mij een probleem in het electrische deel van het contactslot of in die onderbreker.

Iemand nog een paar suggesties?

Alvast bedankt voor de reactie..!

Geplaatst door

Rocker77 +0

al 16 jaar lid

Reacties

de auto slaat niet aan, en je hebt geen vonk dan denk ik dat je stoomverdeler compleet onder je stroomverdeler defect.

Tiguan +0
badge

16 jaar

[quote=Tiguan]de auto slaat niet aan, en je hebt geen vonk dan denk ik dat je stoomverdeler compleet onder je stroomverdeler defect.[/quote]
Zit jij te denken aan het hall element? Die heb ik namelijk al vervangen.

Rocker77 +0

16 jaar

De gehele onstekingsmodule was kapot. Probleem opgelost.

*slotje*

Rocker77 +0

14 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf of stel zelf een nieuwe vraag.