auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volkswagen Polo 2005: Vw polo.1.4 16v zekering 37 kapot, en start niet.

Bouwjaar: 2005, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorinhoud (cc): 14000

Goedemiddag,

Al een tijdje brandde het oranje motorcode lampje, maan dat ging meestal na een paar dagen weer weg.

Nu start de auto echter niet meer.
Ik kwam hierna een kapotte zekering (nr 37) met afbeelding van een bougie, maar ook na vervangen gaat deze kapot.
Motor gaat goed rond, en brandstofpomp reageert ook gewoon.

Iemand enig idee waar ik verder moet zoeken?
Mvg,Ben

Geplaatst door

Ben1983 +65

al 1 jaar lid

Reacties

Wanneer gaat hij stuk , bij op contact zetten of bij starten ?

Direct bij op contact zetten

Ben1983 +65

1 jaar

Zekering 37 is de voeding van de bobines volgens mij. Je kunt eens meten of daar spanning op komt. Anders 1 voor 1 een bobinestekker lospakken om te zien welke bobine de veroorzaker is. Zwart - Paars zou de kleur moeten zijn.

memos +285
badge

1 jaar

De zekering gaat direct kapot als de auto op contact gaat, weet niet of ik dan nog kan meten bij de bobines? Maar ga ik morgen even proberen

Ben1983 +65

1 jaar

Opgelost, bobine van cilinder nr1 maakte kortsluiting. Bedankt voor het meedenken!

Mvg, Ben

Ben1983 +65

1 jaar

Top!

memos +285
badge

1 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.