Hallo,
Ik heb een Caddy SDI van 1996 en ca. 220.000 km op de klok.
Problemen zijn: Vermogen weg, stotteren, ploffen in de uitlaat daarbij lichtblauw-witte rookontwikkeling. Kan niet harder mee gereden worden als ca. 100 km/u. Versnellen van de auto lukt alleen als het gaspedaal maar een heel klein beetje ingetrapt wordt, dan reageert de auto ogenschijnlijk normaal. Bij meer gas eerst stotteren, ploffen, bij nog meer gas lijkt het alsof de toeren begrensd worden en gebeurt er gewoon niks (alsof de laatste 50% van de gaspedaalslag geen effect meer heeft).
Koude start gaat prima, loopt stationair ook mooi rond e.d. De problemen zijn rechtevenredig te reproduceren met de stand van het gaspedaal.
Conclusie van de garage is een defecte brandstofpomp.
Nu denk ik er aan om er een gebruikte pomp op te laten zetten, mede omdat de garage niet 100% zeker is dat dit het probleem is, maar ik weet niet welke pompen uitwisselbaar zijn. Met andere woorden: kan ik aan een type of serienummer o.i.d. zien welke pompen te gebruiken zijn?
De motorcode is AEY 0018889. Verder heb ik op de bestaande brandstofpomp een heleboel nummers gevonden. Eerste regel: 0 460 404 987. Tweede regel: R 640 BS 4028, derde regel: [vw & audi teken] 028 130 110 K, vierde regel: 015 (met een ovaal er omheen) 661 665036.
Ik hoop dat iemand mij een goede tip kan geven welke pompen (nummers) in aanmerking komen.
Bij voorbaat dank voor de moeite,
Cor
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Caddy of stel zelf een nieuwe vraag.
maar heb je het motorregelapp al eens laten uitlezen op foutcodes?
als de storing zo zie lijkt het wel alsof de inspuitregelaar kapot is en deze zit onder in de pomp.
misschien hoeft de pomp er dan niet af maar dan je het redden met een niuwe inspuitregelaar?
succes max.