👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Beste mensen,
Ik wil graag xenon verlichting nemen, maar ik heb gehoord van de monteur die hem voor mijn kan inbouwen dat er een kans bestaat dat mijn ruitenwissermotor het kan begeven, iemand ervaring hiermee?
Peugeots zijn daar wel gevoelig voor. Heb het nog niet bij VW gehoord.
Zie: http://www.problemcar.nl/viewtopic.php?p...
[quote=xie1802]Beste mensen,
Ik wil graag xenon verlichting nemen, maar ik heb gehoord van de monteur die hem voor mijn kan inbouwen dat er een kans bestaat dat mijn ruitenwissermotor het kan begeven, iemand ervaring hiermee?[/quote]
Ja dat komt wel eens voor bij achteraf inbouw xenon-verlichting dat soms raar storingen in de auto komen of soms ruitenwissermotor defect raaken, dat kan je oplossen door extra massadraad aan te maken. (xenon_set verlichting van tegenwoordig zijn goed uitgevoerd kan je bijna zonder problemen inbouwen)
Gr Tiguan
Kijk eens op de tdi site!
15 jaar
Is de info op deze site dan minder betrouwbaar Ted?
Maak even gebruik van de zoekfunctie, leesvoer voor een heel weekend.
Gr. paul
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen 0 of stel zelf een nieuwe vraag.
Dat de ruitenwisser motor het begeeft ???
15 jaar