Volvo V40: cruise control hapert.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: Benzine, Motorcode: 20 T [T3]

Hallo kenners,
mijn cruisecontrol hapert soms, d.w.z hij valt soms weg, bij het opnieuw inschakelen werkt hij wel weer daarbij maakt hij bij het inschakelen meer geluid bij de stuur-kolom dan normaal wat kan ik hier aan doen, eventueel resetten???? heeft dit ook temaken met de autoradio??? graag een reactie.

mvrgr,
Gilbert.

Geplaatst door

gilbertb

2.530 km

al 18 jaar lid

Reacties

Soms wordt voor de auto radio het tacho signaal (snelheidssignaal) gebruikt (ontstoring) als de radio het tacho signaal stoort kan dit veroorzaken dat de cc uitvalt.
hallo adi, bedankt voor je reactie, maar wat is hier aan te doen??? of helemaal niets.....

bedankt.
gilbertb Topicstarter 2.530 km Reageer
Ik zou eerst kijken of het hier aan ligt, dus radio aansluitingen los gooien als dan de storing weg is weet je in ieder geval waar je moet zoeken.


[quote=gilbertb]hallo adi, bedankt voor je reactie, maar wat is hier aan te doen??? of helemaal niets.....

bedankt.[/quote]

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo V40 of stel zelf een nieuwe vraag.