Hallo iedereen.
Ik ben de niet zo trotse bezitter van een Volvo 440 uit 1990 1.7 (renault 19 motor). Ik heb al veel gelezen over de problemen die mensen ondervonden met ietswat oudere volvo's wat betreft het stotteren na wat langer rijden op snelheid. Ik rij dus een tijdje 120 en plots begint de auto in de houden en de enige "oplossing" is dan om langs de snelweg te staan voor 1 minuut en weer verder te rijden.
Ik ben al even aan het sleutelen geweest en ga hier vanavond mee verder. De 1e anwb kerel vertelde mij dat ik de carborateur af moest laten stellen. (nog niet gedaan). De 2e haalde gelijk de verdeelkap en de rotor er af, welke totaal versleten waren. Deze heb ik inmiddels vernieuwd, maar het probleem houd aan.
Nu hoorde ik iemand zeggen dat het de Bobine??? kan zijn. Wat is dat, wat doet dat, waar zit dat, wat kost dat. Hetzelfde voor de Lambda Sonde.
Daarnaast kon het zijn dat de terugslag klep in de benzine tank verstopt zat. Nu ben ik daarnaar op zoek gegaan maar ik denk tevergeefs. Onder de achterbank kon ik iets er af draaien waardoor ik als het ware opde benzine keek. Wat ik er af heb gedraaid zat iets in waardoor de benzine maar op één manier doorheen kan. Is dit die terugslagklep??
Heeft er iemand zowiezo een goede verkaring / oplossing
Alvast bedankt.
Groeten hopeloze Volvo rijder Ruud
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo 440 of stel zelf een nieuwe vraag.