auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volvo V70: Gordelspanner v70 geflipt?

Bouwjaar: 2000, Brandstof: Benzine, Motorcode: 5 cil. 2.4 T

Hallo,

Ik heb omdat de auto af was gekeurd vanwege een inkepening in de gordel,via internet een gordelunit gekocht voor de V70. (Passagier voorin)
Bekleding en panelen gedemonteerd, allemaal prima. Nieuwe gordelunit geplaatst, ging ook goed.

Tot de gordel uit de gordelspanner moest om hem vervolgens door het zijpaneel'gleufje' heen te doen, met de bedoeling hem daarna weer te monteren.
Echter rolde de gordelspannerveer zich helemaal af, en ik kan hem niet meer oprollen, d.w.z er lijkt totaal geen veerspanning meer op de gordelspanner te zitten!

Hoe kan ik dit oplossen ?

Bvd.

Geplaatst door

Carphunter343 +0

al 14 jaar lid

Reacties

Nieuwe gordel ??

een 2ehands,echter werkte het oprolsysteem van de veer gewoon goed.
tot ik dus de gordel uit de gordelspanner haalde om hem door de uitsparing in het paneel te doen. de veer leek toen af te rollen. en nu lijkt de veerspanning weg te zijn...

Hoezo, "de gordel uit de gordelspanner haalde" ??

nieuwe gordel kopen,en dan wel goed monteren.

adv,zet wel een helm op,zoals jij werkt,die dingen zijn best gevaarlijk.

bormie +0
badge

14 jaar

Ik werk veilig hoor, netjes de accu afgekoppeld en eventjes gewacht voordat ik met de unit aan de slag ging.

@ Volvo Specialist : De gordel moest mijn inziens uit de gordelspanner om hem door de 'geleider' te halen die in het paneel zit... via de andere kant gaat dat niet, daar zit de bevestiging om de gordel vast te maken, en die is geklonken, dus niet los te maken.

M'n pa heeft er al naar gekeken, en die schijnt op 1 of andere manier weer veerspanning op het ding gekregen te hebben. Ik ga wat prutsen, en we zien wel.

Het zijpaneel is van plastic..... dus beweegbaar.....de gordelbevesteging (oog) en de "gordelsluiting" passen precies door de gleuf !!!!

Of is er dat een met een los geleiderstuk in het zijpaneel ??....dan even het geleiderstuk demonteren en later weer terugplaatsen !!

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo V70 of stel zelf een nieuwe vraag.