Heren,
Sinds twee dagen loopt de motor van mijn Volvo s70 stationair niet lekker, hij trilt meer. Tijdens het wegrijden houdt de motor in. Verder komt er uit de uitlaat een dieper geluid. Ik heb gekeken of alle cilinders meelopen door de bougie kabel eraf te halen en te kijken of the toerental daalt. Dit was voor alle cilinders het geval. Ik krijg geen melding van een storing in het motor electronica. Weet een van jullie wat dit kanzijn, ik ga de software maar door laten lichten.
Soms als ik mijn motor uitzet nadat ik op mijn werk ben aangekomen en ik laat de radio aanstaan dan knipperen de lichten van de off knop van de airco en de knop voor interne circulatie van de lucht.
Als ienmand hier een oplossing voor weet dan zou ik dat graag horen.
Groet,
Larfje
Moeilijk te beschrijven. flubberend of zo iets. Net als de uitlaat lek is maar dan zonder veel lawaai.
Motor starten als hij koud is wordt het minder als de motor warmer wordt kan het minder worden.
Kijk ook of je kunt zien dat het zwart is van uitlaatgassen anders even naar een garage rijden en deze laten kijken/luisteren.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo S70 of stel zelf een nieuwe vraag.
Hoe zijn de kabels en de verdelerkap? is er geen klein lekje van een vacuumslangetje?
Het knipperen van de lampjes betekent dat er een storing in het ECC gedeelte zit.
Laten uitlezen bij de dealer.
volvoxc90build
speed10.560 km