>
Mijn SRS lampje blijft continue branden (Nadat ik een andere auto zachtjes had aangetikt) Wie weet raad?
Geplaatst door
Vincent11789
speed55 km
al 21 jaar lid
Ik ben bang dat je gordelspanner is afgegaan./ Dit kon ook la gebeuren als je de stoel te hard naar voren of achteren duwde. Kijk of je verschil ziet tussen de linker en rechter gordelsluiting. Anders even naar de dealer om het uit te laten lezen.
volvoxc90build
24 apr. 2005
Okay, Tnkz voor het antwoord.
Vincent11789Topicstarter
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo 460 of stel zelf een nieuwe vraag.
Ik ben bang dat je gordelspanner is afgegaan./ Dit kon ook la gebeuren als je de stoel te hard naar voren of achteren duwde.
Kijk of je verschil ziet tussen de linker en rechter gordelsluiting. Anders even naar de dealer om het uit te laten lezen.
volvoxc90build
speed10.560 km