Volvo V40 1.9d 2002 102pk houd in.
Sinds enige tijd houd mijn V40 in. Als ik wil gaan optrekken moet ik hem constant naar de 3500 toeren brengen voor een beetje trekkracht. Het komt voor dat ik op de snelweg niet harder kan dan 90km/h kan. Als ik hem stil zet en daarna start dan trekt ie normaal op en kan ik boven de 100km/h komen. Moet ik daarna afremmen en geef weer gas dan houd ie in en gaat niet harder dan 90km/h. De motor loopt goed, geen vreemde geluiden en ook tijdens het gas geven hoor je weinig raars. Het lijkt of hij geen vermogen in een keer heeft.
Vandaag naar garage geweest en uit laten lezen en daarbij gaf hij niks aan, wel brandstoffilter vervangen. Daarna reed hij prima en ook in optrekken. Nadat ik hem 9 uur had laten staan en wou weer rijden speelde het probleem opnieuw op.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo V40 of stel zelf een nieuwe vraag.
laat even op het moment van inhouden de brandstofdruk en turbodruk (gewenst en werkelijke) controleren. Een van hun zal wel afwijken. Rookt de auto bij het inhouden?