Volvo V50: wegligging

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2005, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.0.d

wij hebben hier een volvo v50 met een klacht dat de als je op de snelweg rijd en lasnaat van de weg tegen komt dat de kont van de auto iets uitbreekt net als of je een zetje krijgt van links naar recht misschien is dit wel een normaal weg gedraag van deze auto,hij is al uitgelijnt en twee nieuwe achter banden zijn ook vernieuwd.

Geplaatst door

jantjes

1.425 km

al 18 jaar lid

Reacties

[quote=jantjes]wij hebben hier een volvo v50 met een klacht dat de als je op de snelweg rijd en lasnaat van de weg tegen komt dat de kont van de auto iets uitbreekt net als of je een zetje krijgt van links naar recht misschien is dit wel een normaal weg gedraag van deze auto,hij is al uitgelijnt en twee nieuwe achter banden zijn ook vernieuwd.[/quote]
ik heb navraag gedaan bij de volvo gedaan als er 16 inch velgen onder zitten is het een sport onderstel en is dit een bekent probleem met andere woorden dat is normaal.

jantjesTopicstarter

1.425 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo V50 of stel zelf een nieuwe vraag.