auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Ford Puma 2022: Autolock

Bouwjaar: 2022, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorinhoud (cc): 1000, Vermogen (kw): 125

Hallo,
Sinds kort ben ik de trotse eigenaar van een Puma 2022. Ben er erg blij mee maar heb toch nog de volgende vraag: is er een mogelijkheid om de deuren automatisch te sluiten (autolock) bij het wegrijden?

Geplaatst door

ben611014 +60

al 23 uur lid

Reacties

Bij de meeste moderne auto s kan dat is vaak een kwestie van een instelling in een programma activeren.
Soms zit het in het programma waar je zelf bij kunt , soms moet het via dealer .
Heb je al eens in het systeem van de auto zelf gekeken via je instructieboekje.

Ja, ik heb het instructieboek gelezen. Daarin staat dat je de deuren steeds handmatig moet sluiten. De dealer heb ik ook gevraagd en die bevestigd ook dat het alleen handmatig mag.

ben611014 +60

20 uur

Ik heb ook een Kia van 11 jaar oud. En zelfs die doet het automatisch. Dat moet toch ergens in te stellen zijn lijkt mij.

ben611014 +60

20 uur

Aanpassen in het menu:
1) Selecteer: instellingen in het menu (van het informatie scherm),
2) selecteer: voertuig instellingen,
3) selecteer: sloten,
4) kies: autolock inschakelen,
Staat deze optie Niet in het menu dan dient deze optie eerst aangezet te
worden en daarna geactiveerd te worden via de Ford Dealer.
(dit staat standaard uit, vanaf fabriek).

limbra +2335
vip badge

2 uur

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Puma of stel zelf een nieuwe vraag.