Audi 100: ruitenwisser probleem

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1991, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.3

Hallo,

Gisteren toen ik mijn auto startte deden mijn ruitenwissers helaas niets meer. De zekering is heel en je hoort het tikken als je de hendel een stand hoger zet. Ik vraag me nu af zou het relais stuk zijn of kan het ook het motortje zijn? De dag ervoor geen enkel probleem gehad. Ik hoor het graag want is niet handig zo met die regen en geen ruitenwissers.

Groetjes suzanne

Geplaatst door

suzanne1983

290 km

al 17 jaar lid

Reacties

Misschien zit het mechanisme vast.
Je kunt eens proberen om je ruitenwissers aan te zetten en dan meteen aan de wisserarm trekken en zien of hij dan wel beweegt.
Als hij na het "helpen"wel heen en weer gaat is het zeer waarschijnlijk het mechanisme wat dan uitgebouwd moet worden om hem gangbaar te maken of te vernieuwen.

Gr Erik

erik2819

2.070 km

Helaas. Ze komen geen van beide in beweging ook niet met helpen.

Groetjes suzanne

suzanne1983Topicstarter

290 km

Uiteindelijk toch door middel van een goede tik op het motortje weer gemaakt.

suzanne1983Topicstarter

290 km

Het is opgelost zie vorige berichtje

suzanne1983Topicstarter

290 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi 100 of stel zelf een nieuwe vraag.