hallo
Mijnn probleem is dat ik om de twee maanden een halfe liter koelvloeistof moet bij gooien en olie. De auto is al gecontroleerd op een lekkage van het koevloeistof systeem maar er is uitwendig geen lek. Ligt dit misschien aan de koppaking? Ik vroeg me af of er misschien plekken zijn waar ik zou kunnen controleren of het lekt.
gerard
Ja de dop is oke want de bmw dealer heeft hem inwendig gecontroleerd bedoelde ik dus inplaats van uitwendig. Dus ze hebben het hele koelsysteem leegehaald en gecontroleerd dus het moet volgens mij iets met de koppaking zijn maar ik weet het niet en de dealer zegt dat het gemaakt is en dan zakt het weer dus ik weet het niet
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
kan je dop zyn die niet meer goed afdicht, waterpomp kan lekken. gooi er eens een dichting middel in voor kleine lekkages.
mart-vervoortbuild
speed7.255 km