BMW 316 i: slecht starten

schedule Aangemaakt op

mijn bmw 316 i wil de laaste tijd niet goed aan slaan als hij helemaal koud is, als hij warm is laat hij zo aan.
maar als hij koud is moet ik eerst wat gas geven anders wil hij niet direct aanslaan.

groetjes dennis

Geplaatst door

dennisbankers

1.405 km

al 21 jaar lid

Reacties

laat hem eens uitlezen!

vermoed een defecte temp.sensor koelvlst.

Stefan

stefan84

86.660 km

kan je die ook niet op een andere manier testen.
maar op het display geeft hij aan dat de motor langzaam warm wordt tot het midden van de klokje.

dennisbankersTopicstarter

1.405 km

met een multimeter het aantal Ohm's meten..

maar beter is al je hem even laat uitlezen..

stefan84

86.660 km

is het inmiddels al gelukt ?

stefan84

86.660 km

nee heb er verder niet meer heen kunnen kijken maar kan het ook niet te maken hebben met mapsensor.
ik heb 1 kleine scheurtje in de luchtfilterslang.

dennisbankersTopicstarter

1.405 km

zou eerst ff je benzinedruk meten dennis

en kijk eens wat de druk eens als hij een dag gestaan heeft,bv met aangesloten meter,de druk mag nooit helemaal wegvallen,wat waarschijnlijk bij jou wel het probleem is..omdat je dan zolang moet doorstarten..

Stefan

stefan84

86.660 km

hoe kan ik die dan meten we waar moet ik de meter dan tussen hangen.
groetjes dennis

dennisbankersTopicstarter

1.405 km

hij is nu gelukkig uitgelezen maar er staan geen foutcodes in.
de monteur zegt als de druk wegvalt van de brandstof moet je het ook ruiken dan moet hij lekken.
kan het ook niet aan de brandstof liggen.
groetjes dennis

dennisbankersTopicstarter

1.405 km

slechte monteur dan dennis..

als de druk weg valt of te weinig is kan dat liggen aan de brandstofpomp..daarvoor hoeft hij nog niet te lekken..of hoef je hem nog niet te ruiken..maar kan ook aan de drukregelaar liggen en noem maar op..

maar meet de benzine druk eens..gewoon een metertje plaatsten bij aanvoerslang..en start hem eens..bekijk de druk en voila..

stel dat de benzine pomp aan het vergaan is,normaal is bv de druk 3/3,5 bar maar door een 'defecte' pomp is deze nu nog maar 1,5/2 bar met als gevolg:slecht starten/lang doorstarten voordat motor aanslaat/inhouden tijdens rijden/slecht lopen in hoge toeren en noem maar op..zonder dat de auto benzine lekt of zonder er iets van te ruiken!

hoe verklaart de monteur dat dan ?

Stefan

sorry voor de late reactie maar problemen met het inloggen, sins de verandering van de site.
ik heb de tank ongeveer helemaal leeg gereden, en een flesje voor het reinigen van het brandstofsyseem er in gedaan, en ik ben de super gaan tanken en nu start hij nog steeds goed.
groetjes dennis

dennisbankersTopicstarter

1.405 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.