auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

BMW 5-Serie 2001: Telefoon valt uit

Bouwjaar: 2001, Brandstof: Diesel, Motorcode: 530d

Sinds kort is mijn autotelefoon spontaan uitgevallen. Hij is ook uit het menu verdwenen. Knop op het stuur reageert ook niet meer. Ik heb een MK4 multimediasysteem in mijn e39 facelift touring. Op de foto kun je zien welke opzet het is.

Kent iemand dit probleem? Is er een aantal simpele checks uit te voeren om na te gaan of bijvoorbeeld een stekker los zit? Weet iemand waar de kabels lopen en waar de module zit?

Als het heel ingewikkeld is, moet ik het laten doen en dan is een bluetooth carkit laten inbouwen waarschijnlijk goedkoper... vandaar even de vraag of het eenvoudig te doen is, zodat ik zelf nog iets kan proberen.

Dank voor jullie hulp!

Geplaatst door

dabrock99 +0

al 18 jaar lid

Reacties

Je kan met een uitleeskabeltje en INPA soft infotainment in de auto uitlezen. Stekkers gaan niet zomaar loszitten die zijn geklipt. Ik zou eerst de zekering checken.

MJ +110
badge

11 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 5-serie of stel zelf een nieuwe vraag.