Loopt goed, alleen als de auto 15 - 30 stil staat dan moet er door gestart worden. Zodra hij start is er niets aan de hand. Compressie is goed, injectoren zijn getest en gereinigd, geeft alleen p1122 TPCKT (potmeter) aan. lijkt me niet dat dit van invloed is. Enig ideeen ?
Mvg,
Daniel
Ondertussen is de oorzaak gevonden. Na de motor uit te zetten lekte de injectors nog een beetje waardoor de motor verzuipte. Bij het testen van de injectors bij ons revisie bedrijf is dit niet naar voren gekomen waardoor we een beetje op het verkeerde spoor zaten. Over de manifold pakkingen weten we alles van, komt zo'n 1 a 2 keer per maand voor hier. Het EGR probleem gaan we zeker in de gaten houden!
Bedankt,
Daniel
Injectoren via de dealer komen op 180 euro ex btw per stuk.. Via andere wegen kunnen we ze voor rond de 100 euro per stuk ex btw leveren. Dit zijn wel de nieuwere platte kunstoffe injectoren. Ik heb geen idee wat de oudere bolle kosten. Er was ook niets uit te lezen wat te maken had met deze klacht. Houd rekening met 5 uur arbeidsloon. Het is ook de moeite om om gelijk de manifold pakking te laten vervangen voor zo ver het nodig is.
Daniel
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Chevrolet US Trans Sport of stel zelf een nieuwe vraag.
Daniel,
Heb dit probleem ook gehad met 2001 TS, EGR klep was hier de boosdoener, dus kijken of ie ernstig vervuild is en evt reinigen. Vaak gaat dit ook gepaard met inhouden dan wel laat reageren op gasgeven na gas los.
Nog even een vraag, wat is de kilometerstand? zo rond de 160/170 000 km wil de v-pakking (inlaatspruitstuk) nogal eens gaan lekken (bij de types voor 2001 was dit zo rond de 120000km) miss dat deze hier ook wat last van heeft en daqarom moeizamer start?
suc6
Peco Power
Mercurybuild
speed23.010 km