Chrysler Voyager: Afstellen koppeling

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.4

Ik heb de koppelingskabel even los van de bak gehad om deze te smeren. Nu heb ik deze teruggezet maar de koppeling grijpt nu veel te hoog aan en slipt. Dat was voorheen niet. Kan ik deze koppeling afstellen?? Ik heb bij de bak gekeken maar daar zie ik niets. Ook bij de kabel aan het pedaal kan ik niets vinden. Iemand hier ervaring mee?

Geplaatst door

woutje

180 km

al 16 jaar lid

Reacties

raar verhaal het einige wat ik kan bedenken dat dit een zelfstellende kabel is of je hebt hem niet goed in de oogjes gehangen
Heb hem nogmaals losgehaald en de hendel waar de kabel aanzit in de bak wat bewogen. Daarna kabel weer bevestigd en hij doet het weer prima. Denk dat hij wat scheef zat, zit nogal wat beweging in dus dat zou kunnen. Bedankt voor de reactie
woutje Topicstarter 180 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Chrysler Voyager of stel zelf een nieuwe vraag.