Hallo,
het valt me op sinds de winter dat de airco niet meer aanslaat. Er zijn geen voor tekenen geweest van bijvoorbeeld ratelend geluid van de airco.
welke weg kan ik het beste doorlopen kan ik zelf iets doen of moet ik meteen naar de garage gaan?
mvg
lodewijk
Hoi Jan,
bedankt voor je reaktie,
ondertussen naar de garage geweest, zij hebben koudemiddelvulling vervangen en daarna deed de airco het weer (helaas maar voor 1 dag).
Vandaag is weer de eerste zonnige dag..... ik heb maar weer een afspraak gemaakt bij de garage.
maar ik vraag me af wat zou het nu kunnen zijn? is het dan misschien een druksensor?
Lodewijk, de verbindingen tussen de diverse aircodelen bestaan uit pijp en slang en plaatjes met Oringen waarmee de pijpen en slangen op de verdamper de condensor filter en de compressor vastgeschroefd zitten.In al deze delen kan een lekkage ontstaan.Dus ik zou eerst een lektest laten doen en aan de hand van deze uitslag bepalen of je er wat aan laat doen.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Xantia of stel zelf een nieuwe vraag.
Het beste kan je naar de garage gaan of naar een aircospecialist. Hier kan de vuldruk van het systeem gecontroleerd worden, waarschijnlijk is de koudemiddelvulling teruggelopen.
Systeem moet leeggehaald worden, als dit al niet het geval is, en gecontroleerd
worden op lekkage.
Jan
auto haarlembuild
speed1.335 km