De AX valt op willekeurige momenten plots uit , samen met het niet meer oplichten motorlampje bij contact aan. Wil dan tijdens rollen even niet starten (startmotor draait wel) en (meestal) bij stilstand gaat na een willekeurige tijd (1 sec - 2 uur) spontaan het motorlampje weer branden en kan er weer zonder problemen worden gestart.
Het lijkt niet verbonden aan stoten of schokken danwel weersomstandigheden omdat het in alle situaties voorkomt, alhoewel heel af en toe na 3 keer kort starten (blok schudden) het ook weer aan ging.
Heb er tijden (maanden) geen last van gehad, en nu start de auto al dagen niet. Ik heb de witte stekker onder de ECU losgehad, deze zag er normaal uit.
Heeft iemand misschien een paar pointers voor mij, of soortgelijke ervaring? Heb redelijke autokennis maar weet niet waar ik moet zoeken.
grt Jasper
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën AX of stel zelf een nieuwe vraag.
Rob