Citroën Xm: Bougies achterste cilinderrij vervangen bij XM v6 van 2000

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: Benzine, Motorcode: V6 24v

Deze XM is toe aan nieuwe bougies. Het betreft een v6 (laatste type); de voorste drie bougies is geen probleem, daar kom ik goed bij. De achterste rij is een ander verhaal; daar loop een spruitstuk overheen. Heeft iemand dat eerder gedaan, vast wel, en wat moet er los om ook de achterste drie bougies goed te vervangen?

Al vast bedankt voor de info!

Geplaatst door

mcitr.

3.510 km

al 20 jaar lid

Reacties

inlaatspruitstuk demonteren is de enige oplossing sterkte

Bedankt voor je reactie; is dat goed te doen, moet ik op speciale dingen letten, en zijn de pakkingen weer terug te plaatsen of moeten er nieuwe tussen?

mcitr.Topicstarter

3.510 km

peo goede vraag tis een heletijd geleden dat ik aan een XM hebt geslueteld moet jee even kijken hoe alles zit meeste wijst zichzelf maar als goed is kunnen de V6 bougies 120.000 mee

Renaultmonteurtje

33.765 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën XM of stel zelf een nieuwe vraag.