Na het op garagestand plaatsen en ontluchten heb ik de twee gasballen vooraan vervangen.Toen ik de wagen terug rijklaar wou maken bleef de wagen omlaag en had ik geen rem.Wat is verkeerd gegaan en waar kan ik de fout opzoeken?
Dunne leidingen aan de voorste bollen.De pomp hoor ik niet tikken,de wagen staat in de garage dus bij het starten moeilijk te horen.Morgen probeer ik de bollen door de oude terug te vervangen?
De controle lamp "stop' blijft ook branden,er wordt waarschijnlijk geen druk verkregen.
achter het ontluchtingsboutje zit een kogeltje als je het boutje er helemaal uitdraaid valt het kogeltje eruit en krijg je geen druk op het systeem meer
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Xantia of stel zelf een nieuwe vraag.
Vooraan tegen de boite zit een blokje met leidingen er zit een boutje op sleutel 12 even losdraaien halve slag daarna starten en hoogste stand plaatsen even wachten daarna schroefje dicht en LHM olie bijvullen Kan even duren voor hij omhoog gaat.
Ernie2878build
speed585 km