Klant heeft in het verleden zelf de service interval terug proberen te stellen en deze ging toen naar 2500 km. Later bij een dealer geweest om dit te corrigeren en dat leek gelukt, maar staat sindsdien op 16.000 km. Kan dit handmatig door ons terug op 20.000 km gesteld worden of is dit programmeerwerk?
Bedankt, het kan niet handmatig dus.
Klopt, maar in dit geval gaat hij dus niet naar 20.000 km om terug te lopen tot nul en dan weer een servicebeurt, maar loopt hij tot 16.ooo en gaat dan terug naar nul vootr de volgende servicebeurt. De interval was in het begin wel 20.000 en nu dus 16.000 en dit wilde ik weer aanpassen tot 20.000
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Xsara of stel zelf een nieuwe vraag.
in de bsi (centrale regeleenheid) is dit in te stellen in het configuratiescherm
andreas08build
speed7.725 km