Citroën Xantia: Oxiderende aluminium sierstrips

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1,8

Heeft iemand een manier om die lelijke oxidering van de aluminium sierstrips te verwijderen en het weer mooi te maken? Het lijkt alsof er een een transparant kunststof over het aluminium heen zit. Kan dat er vanaf worden getrokken? Daarna dacht ik de boel te schuren en te lakken.

Geplaatst door

michelvdb

295 km

al 20 jaar lid

Reacties

[quote=michelvdb]Heeft iemand een manier om die lelijke oxidering van de aluminium sierstrips te verwijderen en het weer mooi te maken? Het lijkt alsof er een een transparant kunststof over het aluminium heen zit. Kan dat er vanaf worden getrokken? Daarna dacht ik de boel te schuren en te lakken.[/quote]
[url=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/8349/...[/img][/url]

Lak blijft niet zitten, hecht niet... goed ontvetten en er een zilverkleurig biesje (striping) inleggen / inplakken.

Gr. paul

P. Kelder

99.170 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Xantia of stel zelf een nieuwe vraag.