Fiat Palio: Fiat Palio dood of niet

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6 16v 100 pk

Goededag

Ik heb een fiat palio met een paar problemen.
Door omstandigheden staat die nu een paar maanden stil , dus ik weer eens kijken of die het nog deed van de week.
Bleek de accu het niet meer te doen dus deze vervangen voor een nieuwe.
Wilde hij wel starten maar kwam er witte rook onder de motorkap vandaan en daarbij maakte hij ook een hele erge piepende geluid.
Dus gelijk de moter weer uit gezet om meer schade te verkomen en gelijk even onder de motorkap gekeken.
Bleek dat er iets bij de dynamo rookte en naar brand rook dus heb ik hem maar eens laten afkoelen en toen nog maar eens geprobeerd te starten maar toen was de accu ook half leeg dus kreeg ik hem niet meer aan.

Iemand enige idee wat het kan zijn of is die rijp voor de sloop?

Mvg

andre

Geplaatst door

AutoNoob

250 km

al 16 jaar lid

Reacties

Denk dat je dynamo vastzit en daardoor je multieriem is gaan slippen,piepen en roken,dus de multieriem losmaken en voelen aan de dynamopully of die vastzit,zo ja deze uitbouwen en (laten) reviseren of een ander monteren

thei11316

7.555 km

Bedankt voor je antwoord is het makkelijk om de dynamo te vervangen hij zit helemaal onder de motorblok en je kan er bijna niet bij.

AutoNoobTopicstarter

250 km

Zul je idd van onder moeten uitbouwen,als ik het goed heriner heb ik het rechter voorwiel ook eraf gahaald om zo ook een bout te kunnen lossen.

thei11316

7.555 km

Na veel problemen met de auto heb ik hem uit eindelijk naar de sloperij gebracht.

AutoNoobTopicstarter

250 km

Sonde joh, .. .... ...... van die nieuwe accu.

Ralf_Jensen

20.455 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Palio of stel zelf een nieuwe vraag.