auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Fiat Ducato: Schokkend optrekken

Bouwjaar: 1992, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.5D

Hallo,

Mijn Fiat Ducato (met Hymer camper opbouw) heeft last van erg schokkerig optrekken. Als de koppeling niet meer slipt is het over. Het gebeurt alleen in de eerste versnelling (optrekken vanuit stilstand)

Ik denk dat de krukasafdichting op de koppeling lekt of zou het een rotte drukgroep zijn?
Wie het weet mag het zeggen.



Groeten van Bart

Geplaatst door

bvdven +80

al 19 jaar lid

Reacties

bart het kan allemaal maar om dat zeker teweten zul je de koppeling moeten demonteren en dan kun je er beter gelijk een nieuwe inzetten.
het zowel een plaat zijn die slingert od de drukgroep die ongelijk aangrijpt en het is zelfs mogelijk dat er vettigheid op zit.

groetjes jan.

jan T +285
badge vip badge

18 jaar

Na het aantrekken van de spoorstang is het probleem aanzienlijk minder geworden en rijd ik nog steeds vrolijk rond in mijn campertje,

bvdven +80

9 jaar

..

bvdven +80

8 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Ducato of stel zelf een nieuwe vraag.