sinds een paar dagen geeft de auto bij het starten heel veel blauwe rook de hele straat staat er vol mee
ook trilt de motor ook erg na een beetje gas geven is het over verder rijdt de auto prima
ook zijn de ruiten heel erg snel beslagen en het duurt heel lang voordat schoon is geen lekkage in de auto gevonden of zo
weet iemand hier raad mee
bvd
vandaag wil de aut helemaal niet meer aanslaan.het was wel erg koud vandaag .het leek erop of die starte maar sloeg weer af na een paar keer achter elkaar proberen te starten krijg niet aan de praat.
20 minuten gewacht weer geprobeerd leek weer of hij wilde starten maar weer niet.
meerdere gloeiers zullen wel kapot zijn
Ik denk ook aan 1 of meerdere defekte gloeibougies.
Als je het zeker wilt weten even laten uitlezen bij de dealer.
vandaag ANWB gebeld hij heeft met een hulppompje brandstof opgepompt waarna de auto startte
auto naar de dealer gebracht uitlaten lezengeen foutcodes
wel merkte de monteur dat als hij aan de bedrading van de spinnekop stekkertje bewoog dat er daardoor de druk veranderde
ook haalde hij de de stekker van de drukregelaar af daar in de stekker zat branstof
hij heeft alles schoongeblazen en speciaal vet op de stekkertje van de spinnekop gedaan
nu maar hopen dat hij geen problemen gaat geven
heeft iemand hier ervaring mee?
alle gloeispiralen in orde
Het probleem is er toch alleen bij koude motor?
Motor loopt goed warm? compressie is dan dus wel in orde.
Heb je de gloeibougies al vervangen of gecontroleerd?
Als dat in orde is dan met datalogger signaal van druksensor (zit in de spinnenkop zoals jij dat noemt) bekijken.
Anders injectors eruit en laten testen.
Suc6
de anwb-er zei dat de gloeibougies wel in orde zijn hij had ze niet gecontroleerd ook de dealer niet zonder te controleren zeggen ze dat ze goed zijn.
alleen bij koude start auto trilt en rookt (blauw).......na enig tijd gasgeven is alles over (ongeveer halve minuut later..wel lichtjes gas gegeven te hebben)
zou dan toch een van de gloeiers defect kunnen zijn is dat ook de reden van de blauwe rook en dat getril????
zal morgen aan de dealer vragen of ze de gloeibougies willen testen.
Ik zit te denken aan mijn oude golf diesel. Die had de zelfde blauwe rook bij de koude start. Na ong 10 tot 15 sec shudden en trillen begon hij goed te lopen. Daar bleek 1 verstuiver te blijven hangen die het bij koude start niet goed deed.
Brandstof werd niet goed vernevelt.
Na reinigen van de verstuivers was het probleem weg. Gloeibougie's waren goed.
Hebben ze die al gecontroleerd?? Weet niet of ze die bij een Tdci ook verstuivers noemen trouwens.
Gr fred
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Focus of stel zelf een nieuwe vraag.
vocht in auto interieur filter vervangen . blauwe rook is teken dat olie verbrand
hennep
speed2.480 km