Ford Ka: Ford ka knipperlicht probleem

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000

Hallo allemaal,

sindskort heeft de ford ka van mijn vrouw wat problemen betrefde de rechter achter knipperlicht. Links doet het goed, maar als je de richtingaanwijzer naar rechts doet, gaat deze heel snel knipperen (op het dashboard, maar ook de rechter knipperlichten zelf) Als je vervolgens de rem intrapt gaat het knipperlicht uit en als je rem loslaat gaat het weer verder. Ik heb al even gekeken in de kofferbak, en als ik een beetje met de bedrading frummel is het ineens goed.....ik lees veel over een massa probleem. Morgen zal ik de stekkers even controleren en schoonmaken, maar is het ook mogelijk om de achterlichten extra te aarden of iets dergelijks??

Alvast bedankt voor jullie reacties.

Mvg Robin

Geplaatst door

robin_geersing

1.035 km

al 18 jaar lid

Reacties

Massa probleem is ook het eerste wat er in me opkomt , zorg ervoor dat het massa punt goed schoon is en ontdaan wordt van eventuele roest (oxidatie),
een extra massa punt is niet nodig als je bovenstaande controleert en evt. uitvoert.

Aangezien als je met de bedrading beweegt het zaakje wel goed werkt , kan het ook een kabel breuk / stekker verbinding probleem zijn bij je in je verlichting unit.

succes .

limbra

16.565 km

Als de lampen snel knipperen, branden ze dan wel allemaal even fel?

jopiekees

1.400 km

Stekker op achterlicht contacten goed nazien, is een bekend probleem.
Vaak maakt de massa aansluiting in deze stekker slecht contact.

UNIVERSEEL11698

13.350 km

[quote=jopiekees]Als de lampen snel knipperen, branden ze dan wel allemaal even fel?[/quote]
Ze branden dan niet even fel...

robin_geersingTopicstarter

1.035 km

[quote=UNIVERSEEL11698]Stekker op achterlicht contacten goed nazien, is een bekend probleem.
Vaak maakt de massa aansluiting in deze stekker slecht contact.[/quote]
Hoe is dit op te lossen ??

robin_geersingTopicstarter

1.035 km

Stekker van je achterlicht eens wat bewegen (om te controleren of het probleem bij de stekker zit) dan zie je vaak al gauw dat het probleem verdwijnt.

Contactjes schoonmaken met schuurpapier en desnoods iets bijbuigen.
Oiram

UNIVERSEEL11698

13.350 km

Probleem opgelost. De stekker op het rechter achterlicht was (bij de massasraad) weggesmolten. Ik heb allen opgeschuurd en schoongemaakt en het werkt weer.

Bedankt voor de tips :)

robin_geersingTopicstarter

1.035 km

Mooi zo, bedankt voor je respons

Groet,

Kees

jopiekees

1.400 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Ka of stel zelf een nieuwe vraag.