Ford Focus Wagon VAN: Piepend geluid?

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

He mensen,

Ik heb sinds kort een ford focus wagon van (grijs kenteken). Hij is van 05-2001 en heeft 166.000km gedraaid. Ik heb hem gekocht bij 160.000 toen is ook de distributieriem vervangen. Sinds kort hoor ik een piepend geluid net alsof de V-snaar slipt, nu heb ik in het boekje gekeken en daar stond in dat de voorste hulpaandrijfriem vervangen moet worden bij 160dkm (dus niet de distributieriem!), dit is nog niet gebeurd.

Als ik ga sturen dan hoor ik nog meer gepiep en als hij stationair draait hoor je hem langzaam piepen. Wat zou dit kunnen zijn en wat kost zo iets om het te repareren?

Geplaatst door

Vince_21

110 km

al 22 jaar lid

Reacties

ik denk dat de spanner van de multi-v snaar defect is.
dus de riem niet genoeg onder spaning houdt.

komt nog wel eens voor..

dus vervangen van de riem bied dan gaan oplossing.

er zitten 2 veren in die spanner,dus iets spaning staat er nog wel op.

laat dat dus goed nakijken bij de garage.dat ze die fout niet maken.

succes
niels

Niels8175

7.750 km

het blijkt inderdaad een spanner te zijn, wat kost zo'n reparatie? en waar kan ik dat goedkoop doen? (in de buurt van zwolle)

Vince_21Topicstarter

110 km

geen id voor een adres..maar je stuurpomp zit op het spannerhuis,dus die moet er af...
maar ik heb nog wel een goede spanner liggen,en die mag je zo ophalen..keb er toch niets aan..

is wel in zenderen.vlakbij almelo.

niels

Niels8175

7.750 km

ik heb je een email gestuurd

Vince_21Topicstarter

110 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Focus of stel zelf een nieuwe vraag.