weet iemand een oplossing voor volgende probleem auto van m,n dochter hyundai elantra 2.0 autom. blijft oranjelampje branden al een keer uitgelezen maar na verloop van half uur weer aan .accu al eens een nacht los gehad,voeler uitlaatgasmeting vervangen nada nu begint hij te hokken bij accelereren. lijkt of hij ook bij gas benzine verbruikt (misschien brandstofdrukregelaar?) en van dat hokken (alleen bij lpg)misschien gaatje in slangetjevan gasregeling? HELPPPPPPP vast veel dank bezorgde vader.
Van:
vraagbaak
Particulier
aan allen die me raad en suggesties hebben gegeven vriendelijk dank heb de lamdasonde vervangen en nw bougies ingezet de lantra loopt weer als de brandweer op gas. nogmaals bedankt , vraagbaak.
door moderator verplaatst.
Bedankt voor de feedback.
mvg,
Hans.
het is nu 14 dgn later en de elantra vertoont weer kuren ondanks nw merklambdasonde alleen op gas op benzine ok! necam installatie dus,bij stoppen voor verk.lichtzakt stat toerental naar ong.700tr en bij optrekken zit ie tegen afslaan aan rode lichtje gloeit op Wie owie heeft gouden tip? vast bedankt vraagbaak
piet wat heeft die gasinjector met je benzineverbruik te maken.weet je wat er waarschijnlijk aan de hand is.trek de vacuumleiding van je inlaatspruitstuk af die naar de brandstofdrukregelaar gaat.daar zit dan benzine in omdat de drukregelaar intern kapot is
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Hyundai Elantra of stel zelf een nieuwe vraag.
handig is om de gegevens van de gasinstallatie te noteren.
sjaak10918build
speed9.760 km