Hyundai H200: poeli

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2400

ik kom nog even terug op het onderwerp poeli nadat de bus gemaakt is doet hij het, maar we zijn erg geschrokken van de monteur die zei de krukas is beschadigd, en de bus kan van het ene moment op het andere de brui er aan gevendus volgens hem wegdoen! Omdat we de bus veel te hard nodig hebben i.v.m.mijn invaliditeit vervoer scootmobiel, kan dit niet ook financieel gezien niet, het idee van mijn man is, kan de poeli niet bv voor altijd vastgezet worden met een of andere superlijm die bestand is tegen hoge temperaturen zodat we met de ons busje verder kunnen wie weet het of dit kan? groetjes Alfio

Geplaatst door

alfio

365 km

al 19 jaar lid

Reacties

Moi,
Is die poeli weer losgeraakt?
Groet,
Bert

Treb

7.920 km

als ze t seriues gemaakt hebben dan zit er een nieuwe bout in (modificatie) en vast gezet met loctite
loopt ie echt niet meer los

CARS&MOTORS

39.205 km

hij zit niet (zichtbaar los) maar ik ben na deze rotervaring bang dat hij weer losraakt omdat de krukas beschadigd is als ik tegen de riem aan kijk die voor de poeli zit loopt het iets scheef het doet denken aan een fietswiel waar een slag inzit (ter vergelijking van wat ik zie) zou het kunnen dat hij er af kan lopen?groetjes en bedankt voor de snelle reactie als iemand een tip heeft nijmegen en omgeving goede garage houd ik me aanbevolen om dit na te kijken voor de vakantie

alfioTopicstarter

365 km

Blijkbaar is het pasvlak waar de poelie tegenaanzit beschadigd bij het losraken van de poelie, dit hadden ze moetten vlakken daarna pas montage van het geheel.

Er is een speciale tool voor om dit pasvlak weer te corrigeren.

Nu loopje inderdaad kans op nieuwe hoge kosten...

Mijn bus nu 2 x andere distri riem en multiriemen in de 6 jaar, elke keer nieuwe aangepaste bout met loctite gebruikt voor montage en geen problemen gehad, bout vastzetten met voorgeschreven aantrek waarde.
Na 140.000 met origineele motor geen enkel problem met blok gehad.

Cor

Cor1822

10.080 km

De hyundai is inmiddels verkocht te veel problemen en allemaal bedankt voor het mee denken

alfioTopicstarter

365 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Hyundai H200 of stel zelf een nieuwe vraag.