👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Beste,
sinds enkele weken krijg ik het geluid van een koffiemolen als de motor draait. Dit is vooral als je de voet van het gaspedaal haalt, of als de auto stationair draait. Het geluid lijkt uit de kant aan de distributieriem te komen. De motor draait goed, oliepijl is in orde, alles ziet er verder normaal uit. Wat zou het probleem kunnen zijn, of wat is er stilaan kapot aan het draaien?
mvg,
Roeland
Ik snap dat dit niet eenvoudig is. Een geluidsfragment kan ik niet toevoegen zeker. Wat wel is: na lange afstanden (snelheden > 100 km/u) is het geluid veel erger. Als er dan een paar dagen aan lagere snelheid gereden wordt, verdwijnt het geluid stilaan.
3 weken
Heb je de multiriem er al af gehad en toen geluisterd ?
Je kunt ook wachten tot het fout gaat , zelf onderzoek is ook een begin.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Hyundai Getz of stel zelf een nieuwe vraag.
Geluiden beoordelen vanuit een beschrijving is haast onmogelijk.
Als je er verderbgeen kijk op hebt wordt het een bezoek aan de garage denk ik.
Je kunt de multiriemver af halen en luisteren of er wat veranderd.
4 weken