Bouwjaar: 2009, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: G4LA, Motorinhoud (cc): 1300, Vermogen (kw): 57
Hallo heren monteurs, ineens doet mijn radio het niet meer, hoor dan een harde tik of er een zekering knapt , maar de volgende dag doet de radio het weer het heeft ook invloed op het weer heel warm of heel koud en het display op het dashbord geeft ander beeld maar kan wel de trip en zo veranderen wat kan hier aan de hand zijn ? heb het er al bij de daealer over gehad maar wisten zo gauw geen oplossing .
alvast bedankt voor de reactie
gr wime48
Geplaatst door wime48 , lid sinds 13 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Hyundai i20 of stel zelf een nieuwe vraag.
Heb je de perfecte onderdelen nodig voor jouw auto? Ontdek nu de meest uitgebreide selectie van kwalitatieve automaterialen. Eenvoudig en zeer voordelig te bestellen op kenteken. Klik hier en maak je auto weer als nieuw!
0 Reacties