Iveco Daily 2001: Iveco Daily: injectorlampje gaat knipperen bij gas loslaten 11 jaar geleden gevraagd 1 reacties
- 7 maanden geleden gevraagd
- 0 reacties
tijdens het rijden als je het gas loslaat gaat het injector lampje knipperen en gaat de motor een beetje een tikkend geluid produceren net alsof de brandstof niet goed in verhouding
als deze storing optreed kun je geen gas geven (noodloop) maar zodra je de koppeling in trapt en de toeren naar stationair laat vallen kun je weer verder rijden en gaat het lampje ook weer uit.
Geplaatst door WSP , lid sinds 9 maanden geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Iveco Daily of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
0 Reacties